• Polski
  • English

Architektura Szyjkowski to biuro projektowe działające na terenie całej Polski. Wykonujemy projekty prywatne oraz publiczne. Oferujemy kompleksowe projektowanie wnętrz, projektowanie budynków oraz doradztwo. Tworzymy zarówno duże skomplikowane projekty wymagających koordynacji wielu elementów i sztabu wykonawców, jak i małe wnętrza przeznaczone do maksymalnego funkcjonalnego wykorzystania. Podstawą w naszego projektowania jest kontakt z inwestorem podczas aranżacji wnętrza oraz czasie realizacji projektu. Dzięki stałej współpracy z ponad 20 firmami wykonawczymi nawet najbardziej skomplikowane i nowatorskie realizacje nie stanowią dla nas problemu. Zapraszam do współpracy Mateusz Szyjkowski.

 

Jak tworzymy projekty?

Naszą prace projektową dzielimy na trzy części:
W pierwszej części pracujemy nad planem płaskim. W konsultacji z inwestorem planujemy podział powierzchni oraz układ poszczególnych elementów we wnętrzu.
W drugiej części tworzymy w przestrzeni 3d i na tym etapie ustalamy wszystkie szczegóły oraz materiały.
Na koniec przygotowujemy plan wykonawczy z wszelkimi instalacjami oraz wstępny kosztorys który pozwala ogarnąć ogólny koszt inwestycji. Proponujemy także sprawdzone firmy wykonawcze dla wszystkich elementów ujętych w projekcie.

Umowa i wykonanie

Podstawą w naszej pracy jest kontakt z inwestorem nie tylko podczas tworzenia projektu ale przede wszystkim w czasie realizacji ponieważ dobrze zrealizowany projekt oprócz satysfakcji inwestora stanowi dla nas najlepszą rekomendacje. Z tego powodu do naszych umów wprowadziliśmy jako element stały nadzór nad zgodnością z projektem wykonywanych prac. Jesteśmy biurem projektowym dlatego terminy oraz jakość pracy wykonawców na budowie stanowią element osobnych umów pomiędzy firmami realizującymi a inwestorem jednakże jesteśmy obecni przez cały okres trwania budowy kontrolując zgodność wykonywanych elementów z zatwierdzonym projektem oraz koordynując całość inwestycji. Cena nadzoru zawiera się w cenie całego projektu i jest niezależna od czasu spędzonego na budowie. Dzięki temu inwestor wie,że cały czas jesteśmy do jego dyspozycji, a kwota za naszą prace nie ulega zmianie jak to ma miejsce w standardowych umowach.

Firma specjalizuje się w :
architekturze wnętrz – projektowaniu i aranżacji wnętrz mieszkalnych, biurowych,klubów, lokali.
Architektura wnętrz, projektowanie, stylizacja, aranżacja i dekoracja wnętrz w woj. Małopolskim, Sląskim i Mazowieckim. architektura wnętrz, aranżacja wnętrz, Kraków, projektowanie lokali, klubów, powierzchni użytkowych, architekt wnetrz, architektura Kraków, dekoracja wnętrz, dekoracja, stylizacja, interior design, interior design Cracow, interior decoration, home interior design.

loga